GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 5917678
nr 591 7678
Porslin
4 del, Kina
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 juli 2009
kl 17:49:00
17/7 21:49:15